Lenor Aprilfrisch Kapsułki do Prania 27szt DE × 1

30,13zł

Skontaktuj się z nami, pomożemy znaleźć produkt dla Ciebie

664977600
habanero.gastronomia@gmail.com

O produkcie

Lenor Aprilfrisch Kapsułki do Prania 27szt DE
Kapsułki Lenor w formie małych poduszeczek przeznaczone do prania kolorowych i białych tkanin(z wyjątkiem wełny i jedwabiu)Zawierają trójfazową formułę która pierze,odplamia i pozostawia świeży zapach na długo.Zakres tem 20-95 C
Kapsułki do prania Lenor 3in1 Uniwersal Aprilfrisch z importu to niezwykle skuteczny produkt, który sprawi, że Twoje ubrania będą nie tylko czyste, ale również pachnące i zachwycające swoją świeżością. Wystarczy tylko umieścić jedną kapsułkę pralce, by po niedługim czasie cieszyć się czystymi ubraniami. Sprawdź Lenor 3in1 Uniwersal Aprilfrisch z importu i przekonaj się o ich mocy..
Dlaczego warto wybrać kapsułki Lenor 3in1 Uniwersal Aprilfrisch z importu?
Przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy, jaką oferują. W jednej kapsułce otrzymujesz płyn do prania, płukania oraz odplamiacz. Dzięki temu nie będziesz musiał kupować wszystkich produktów oddzielnie. Warto również zwrócić uwagę na skuteczność w walce z zabrudzeniami, jaką gwarantują kapsułki Lenor 3in1 Uniwersal Aprilfrisch.
CRUDO PIZZA z Habanero Nieporęt
15. CRUDO 35cm (szynka parmeńska,rukola)
sos pomidorowy,ser mozzarella,szynka parmańska,rukola,pomidorki cherry,ser grana padano(słonawy),oregano
48zł
SOS
5. SOS z carolina reaper "DRAGON" 100ml(bardzo ostry)
Sos z papryczkami "Carolina Reaper"(najostrzejsza papryczka świata)oraz papryczkami 'Habanero".Baardzo ostry sos bez żadnej chemii-do tego wyjątkowo smaczny-sprzedawany w szklanym słoczku po 100ml.
Dodaj "odrobinę"do zupy,jakiego kolwiek dania a smak będzie wyjątkowo atrakcyjny))-no chyba że ktoś nie lubi wogóle żadnej pikantności.
Ogólne zalety kapsaicyny są na wiki...,ale ma nadzwyczajne działanie grzybobójcze,anty-zapalne,pasożyto-bójcze,anty-nowotworowe...
Do zakupu w Habanero Nieporęt,przez allegro,stronę internetową nerero.pl-z dostawą na terenie całej Polski w max 48g.
25zł