PROSZKI-PŁYNY itd.do prania

Lovela BABY Proszek Prania dla Dzieci Kolor 2,7kg
Lovela BABY Proszek Prania dla Dzieci Kolor 2,7kg
Lovela BABY Proszek Prania dla Dzieci Kolor 2,7kg
Hipoalergiczny proszek do kolorów Lovela Baby color, o składzie opracowanym specjalnie z myślą o bardzo wrażliwej skórze. Wybierając środki piorące do ubranek dziecięcych należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem maleństwa, dlatego formuła Loveli została przebadana dermatologicznie i uzyskała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Doskonały do prania ubranek noworodka oraz do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także ubrań całej rodziny.
Rekomendowany również dla osób dorosłych z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z AZS (atopowym zapaleniem skóry).
W czym prać ubranka niemowlaka?
Jako Mama masz wiele wyborów przed sobą. Nie musisz dodatkowo zastanawiać się jaki proszek dla dzieci wybrać. Tworząc produkty Lovela Baby pamiętaliśmy o tym, że będą przeznaczone dla kogoś, kto jest całym Twoim światem. Możesz je stosować od pierwszych dni życia bez obaw o stan wrażliwej, niemowlęcej skóry. Zawierają jedynie niealergizujące substancje, aby Twój maluszek miał poczucie najwyższego komfortu. Delikatny zapach sprawia, że Ty i Twoje dziecko będziecie chcieli wtulać się w uprane ubranka.
 
Zalety produktu:
hipoalergiczny i delikatny
od pierwszego dnia życia
do ubranek kolorowych
pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka
przebadany dermatologicznie, testowany klinicznie
bez dodatku sztucznych barwników, alergenów i fosforanów
bezpieczny dla skóry noworodków i małych dzieci
odpowiednie dla alergików
delikatny, niedrażniący zapach
do prania automatycznego i ręcznego oraz namaczania
od 34,64zł
Vanish Oxi Pink White Odplamiacz Płyn 2x 1L
Vanish Oxi Pink White Odplamiacz Płyn 2x 1L
Vanish Oxi Pink White Odplamiacz Płyn 2x 1L
Zestaw zawiera:
1x Płyn Vanish Oxi Action Pink odplamiacz do koloru 1L1x Płyn Vanish Oxi Action Pink odplamiacz do bieli 1L
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się ze smutkiem pożegnać ulubione ubranie z powodu uporczywej plamy? Płyn odplamiający Vanish pomoże Ci temu zapobiec. Nowa formuła, usuwa ponad 100 różnych plam już za pierwszym razem! Nawet jeśli preferujesz niższe temperatury i krótsze cykle prania Vanish Oxi Action podejmie wyzwanie i dopierze każdy rodzaj zabrudzenia. Wakacyjne plamy? Zastosuj najskuteczniejszy odplamiacz i pozbądź się ich bez trudu.
Nie obawiaj się już o ulubione ubrania. Płyn Vanish Oxi Action ich nie odbarwia, jest bezpieczny dla delikatnych tkanin (np. jedwabnych) – działa w zimnej wodzie i nie zawiera chloru, jest bezpieczny dla kolorów.
Nowa formuła odplamiacza Vanish Oxi Action Pink zwalcza wszystkie rodzaje plam - od tych najbardziej rzucających się w oczy, po te niemal niewidoczne. Vanish usuwa tłuste plamy, plamy z wina, plamy z potu, plamy z czekolady, plamy z herbaty, plamy z kawy, plamy z trawy, plamy z krwi, plamy z błota oraz zaschnięte plamy.
Zero plam już po pierwszym praniu - za każdym razem!
Zalety produktu:
• zdumiewające usuwanie plam
• działa nawet w zimnej wodzie
• na najbardziej uporczywe plamy
• działa w krótkich cyklach prania
• nie niszczy tkanin
• do białych i kolorowych tkanin
• bez chloru

od 28,58zł